Błędne działanie polecenia Właściwości

Problem

Problem dotyczy (nie-)działania polecenia Właściwości. Mianowicie po narysowaniu na „czystym” rysunku dowolnego obiektu, np. linii oraz jej zaznaczeniu wybieram skrót klawiszowy Ctrl+1. W normalnej pracy pojawiają mi się właściwości obiektu. Aktualnie pojawiają się 2 rodzaje zdarzeń – A.) albo zaznacza się zarys/ramka okna Właściwości i ACAD przechodzi w stan „zawieszenia” (nie można wykonać żadnego innego polecenia; nie można wyjść z „zawieszonego” polecenia klawiszem Esc. Jedynym wariantem jaki do tej pory skutkował było wywołanie procesu zamykania rysunku. W momencie pojawienia się możliwości wyboru opcji zamknięcia i zapisania rysunku (Tak/Nie/Anuluj) wybieram Anuluj, dzięki czemu mogę kontynuować rysowanie.)
B.) Mam przyczepiony z boku ekranu chowany pasek narzędzia Właściwości. W momencie wyboru narysowanej linii (obiektu) pojawia się informacja – „Nic nie wybrano”.

AutoCad zachowuje się tak mimo wybrania opcji Napraw instalację.

Rozwiązanie

Ma pan prawdopodobnie uszkodzony moduł w programie obsługujący polecenie Właściwości.

Najszybszym sposobem naprawy programu, będzie reinstalacja programu. Licencja programu będzie zachowana.

 

Dbamy o Twoją prywatność.

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Więcej informacji znajdziesz w Polityka prywatności.