Brak opisu w linii odniesienia

Problem

Mam problem z oprogramowaniem AutoCAD 2008 LT PL. Podczas rysowania używam linii odniesienia (w programie nazywa się to „wielolinia odniesienia”), przekładowy rysunek załączam do wiadomości. Dużo współpracujemy z firmami, które dysponują starszym oprogramowaniem (AutoCAD w niższych wersjach). Mimo tego że zapisuję rysunek w starszej wersji AutoCADa to inni nie widzą opisów, które zostały wstawione jako linie odniesienia. Rysunek się otwiera bez problemu ale nie widać linii odniesienia. Proszę o podanie rozwiązania tego problemu.

Rozwiązanie

1). Proszę namówić kontrahentów do uaktualnienia programu i po problemie (to nie pana problem, że komuś coś się nie wyświetla w starszej wersji AutoCAD’a).

2). Proszę spróbować rozbić wielolinię odniesienia do momentu, aż tekst będzie reprezentowany przez tekst jednowierszowy.

Dbamy o Twoją prywatność.

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Więcej informacji znajdziesz w Polityka prywatności.