Edycja nazw elementów CC

Problem

Witam serdecznie,
Co można zrobić żeby po wybraniu elementu z CC w liście części pojawiał się w jednej rubryce wyróżnik (nazwa) a w innej nr normy i żeby się po zmianie parametrów automatycznie aktualizowały. Jest to możliwe w Inventorze?? bo normalnie w rubryce nazwa pojawia się wyróżnik z normą.

Rozwiązanie

Aby na liście części w dokumentacji płaskiej można było rozdzielić nazwę elementu (osobno wyróżnik i norma) należy zmienić własności tego komponentu w „Edytor Content Center”.

W Narzędzia > Edytor Content Center, znajdują się wszystkie elementy znormalizowane. Mają one jednak atrybut „Tylko do odczytu”, przez co nie można ich edytować.

Należy wówczas przekopiować je do biblioteki z opcją „Zapisz/odczyt” i w tej kopii zmienić nazwę elementu oraz nr części (czyli wpisać osobno nazwę i normę). Po zapisaniu tych zmian, plik ten będzie odpowiednio aktualizowany w liście części dokumentacji płaskiej, z osobnymi rubrykami dla poszczególnych atrybutów

 

Dbamy o Twoją prywatność.

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Więcej informacji znajdziesz w Polityka prywatności.