Error: 1: 5 2: adlmPITSetProductInformation failed

Problem

 Na komputerze, na którym zainstalowany był Auto Cad 2010 LT został uszkodzony dysk. Po wymianie dysku cała zawartość starego dysku została sklonowana (z pominięciem nieużywanych sektorów) na nowy dysk. (razem z zainstalowany Auto cadem) Po uruchomieniu komputera okazało się że Auto Cad nie działa. Został on odinstalowany. Deinstalacja przebiegła bez błędów. Podczas próby instalacji Auto Cada 2015 wystąpił błąd: Error: 1: 5 2: adlmPITSetProductInformation failed. 3: 2. Nie można zainstalować teraz na tym komputerze żadnej wersji Auto Cada, nawet wersji testowej.

Rozwiązanie

 Aktywacja oprogramowania Autodesk jest generowana dla konkretnej konfiguracji sprzętowej. Przy wymianie jakiegokolwiek komponentu zaleca się reinstalację oprogramowania wraz z eksportem i importem licencji lub ponowną aktywacją.

W przypadku gdy na dysk zostały nieprawidłowo przeniesione pozostałości odinstalowanego i nieaktywnego modułu licencji należy zastosować się do porady na poniższej stronie producenta

http://knowledge.autodesk.com/search-result/caas/sfdcarticles/sfdcarticles/Error-1-5-2-adlmPITSetProductInformation-failed-3-2.html

Dbamy o Twoją prywatność.

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Więcej informacji znajdziesz w Polityka prywatności.