Naprawa programu AutoCAD

Problem

1. Przy otwieraniu programu pojawia się czasmi komunikat, że program został wadliwie zainstalowany i opis błędu _VERNUM. przyotwieraniu resunku ten problem jaż prawie nie występuje.
2. Nie działa cały pasek – lokalizacja
3. O d paru dni po wklejeniu obiektu do rysunka i próbie przeniesienia go, lub ponownego wklejenia program się rozsypuje, pojawia się komunikat przerwania procesu GEDTI 3.
4. Po wysłaniu raportu do AutoDesku otrzymuję komunikat aby zainstalować jakiś program GEDIT Hofix. Sciągnołem go z ich witryny i patrzę, że tam jest ikona opisana Acadlt.exe. Próba otwarcia go z pulpitu pojawia się komunikat, że próba się nie powiodła gdyż brak pliku ac1st17.dll. Otworzyłam zbiór Acada i tam jest też taki program. Biję się go zastąpić gdyż może to mi rozypać ca ly program. To narazie tyle. Acha co toj est Service Pact 1.

Rozwiązanie

Z powodu licznych błędów prosimy o przeprowadzenie reinstalacji programu (odinstalowanie i ponowna instalacja programu).

Po odinstalowaniu program trzeba usunąć katalogi i pliki ręcznie z:

C:Program FilesAutoCAD 2008
C:Program FilesCommon FilesAutodesk Shared
C:Documents and Settings%username% Application DataAutodesk
C:Documents and Settings%username%Local SettingsApplication DataAutodesk
C:Documents and SettingsAll UsersApplication DataAutodesk

Usunąć rejestry:

* HKEY_CURRENT_USERSoftwareAutodesk
* HKEY_LOCAL_MACHINESoftwareAutodesk

UWAGA: Osoba, które nie zna się na rejestrach w systemie operacyjnym i źle wykona usunięcie rejestrów, może uszkodzić system operacyjny.

Trzeba jeszcze usunąć zawartość katalogu TEMP (wpisujemy %TEMP% w START > Uruchom).

Po tych czynnościach można zainstalować ponownie AutoCAD’a i po zakończeniu zainstalować wszystkie Serwis Packi (poprawki eliminujące błędy programu) ze strony:

http://usa.autodesk.com/adsk/servlet/ps/dl/index?siteID=123112&id=2334435&linkID=9240818

Ponieważ pojawiał się się też błąd GEDIT 3 prosimy też o ściągnięcie i zainstalowanie poprawki ze strony:

http://usa.autodesk.com/adsk/servlet/ps/dl/item?siteID=123112&id=11294512&linkID=9240818

 

Dbamy o Twoją prywatność.

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Więcej informacji znajdziesz w Polityka prywatności.