Nie działa klawisz DELETE, nie pojawiają się parametry obiektów Civilowych w oknie WŁAŚCIWOŚCI

Problem

Nie działa klawisz DELETE (po jego naciśnięciu nie kasują się wybrane obiekty), nie pojawiają się parametry obiektów Civilowych w oknie WŁAŚCIWOŚCI (po wyborze obiektów nie pojawiają się parametry tego obiektu).

Rozwiązanie

Witam,
w związku z problemem 1 – klawisz DELETE – bardzo proszę spróbować użyć zmiennej systemowej PICKFIRST i ustawić ją na wartość 1. To powinno pomóc.
Nawiązując do problemu 2. Jeżeli problem jest poważny i nic się nie pojawia w oknie właściwości lub samo okno się  w ogóle nie pojawia rozwiązaniem jest, niestety, reinstalacja oprogramowania. Natomiast żeby tego uniknąć, gdy wydarzy się taka sytuacja ponownie proszę przesłać zrzut ekranu, a zbadamy sytuację. Bez zrzutu ciężko prognozować. Na przesłanym przez Pana pliku u nas ten problem nie występuje.

 

Dbamy o Twoją prywatność.

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Więcej informacji znajdziesz w Polityka prywatności.