Nie można zlokalizować pliku lte2000.cui

Problem

Po ok. 2 tygodniach użytkowania nie można otwierać niektórych plików (utworzonych w tym programie) oraz zmieniły się ikony Paska narzędzi na duże i czasami w ogóle nie ma paska narzędzi. System operacyjny to Windows 2000. Nie pomaga naprawa programu. Wyskakuje błąd że nie ma pliku lte2000.cui jak się wejdzie w Narzędzia/Dostosuj/Interfejs.

Rozwiązanie

Prawdopodobnie został utracony plik, odpowiedzialny za ustawienia w programie AutoCAD (lte 2000.cui). Najpierw należy spróbować poszukać w lokalizacji: c/document and settings/”użytkownik”/Dane aplikacji/Autodesk/Autocad lt 2008/R13/plk/suport – kopii zasasowej: acadlt.cui.bak i zmienić nazwę na acadlt.cui. Następnie należy w pasku poleceń wpisać wczytajcui i wczytać ten plik. Wtedy odzyska Pan również wszystkie ustawienia.

Dbamy o Twoją prywatność.

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Więcej informacji znajdziesz w Polityka prywatności.