Obiekty AEC

Problem

Posiadam Auto Cad LT 2006 – pracujemy na plikach które były przerobione Z AUTO CAD CYVIL 3D 2007 lub 2008 wersja drogowa NA AUTO CAD DWG, lub z mapami, i przy próbie kopiowania elementów rysunku z jednego pliku do drugiego poprzez skrót Ctrl+C i ctrl+V wyskakuje komunikat :
THIS APPLICATION HAS DETECTED A MIXED VERSION OF AEC OBJECTS PARTICIPATING THIS OPERATION. NEWER AEC OBJECTS WILL BE DISALLOWED FROM PARTICIPATING IN THIS OPERATION
jak można poradzić sobie z tym problemem.

Rozwiązanie

Obiekty AEC są to obiekty tworzone w programach branżowych, gdzie występują elementy 3D lub 2D często tworzone przy pomocy języka programowania – AutoLISP. AutoCAD LT nie współpracuje z tym językiem i dlatego odtworzenie takich obiektów (przez wklejanie) objawia się komunikatem jaki Panu się pojawił.

Jak to obejść?? Bez pliku trudno cokolwiek powiedzieć, ponieważ obiekty AEC mają różną strukturę i do każdego problemu trzeba podejść indywidualnie.

Dbamy o Twoją prywatność.

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Więcej informacji znajdziesz w Polityka prywatności.