Powierzchnia na korytarzu poza obwiednią.

Problem

Problem przy budowie powierzchni na korytarzu. Powierzchnia wychodzi poza obwiednię.

Rozwiązanie

Witam,

przykro nam bardzo, że odpowiedź trwała tak długo, ale staraliśmy się zrobić cokolwiek aby postarać rozwiązać zaistniały problem techniczny.

Niestety przesłany od Pana plik zawiera dużo błędów oraz braki co do podstawowych obiektów.

  1. Pisał Pan, że po wstawieniu obwiedni i przebudowaniu dzieją się dziwne rzeczy z powierzchnią korytarza. Istotnie tak sie dzieje ponieważ nie dodał Pan obwiedni. Została stworzona definicja do obwiedni, ale Pan jej nie dodał (opcja dodania INTERAKTYWNIE lub Z WIELOBOKU).
  2. Sam korytarz wydaje się być stworzony, ale w błędny sposób ponieważ korzystając chociażby z opcji ZOOM DO korytarz nie jest w ogóle wykrywany.
  3. W NAWIGATORZE w grupie obiektów POWIERZCHNIE ma Pan tylko 2: powierzchnie skrzyżowania ( czyli ta, która jest nieprawidłowa) oraz wyspa 1 – która jest malutką powierzchnią gdzieś na skrzyżowaniu. Dodatkowo nie ma powiązania korytarza z jakąkolwiek powierzchnią.
  4. Profile podłużne natomiast stworzone zostały na podstawie np. „powierzchnia trasy głównej – Powierzchnia (8)” lub „powierzchnia terenu bez linii nieciągłości – Powierzchnia (7)” itd., których nie ma w NAWIGATORZE >>> POWIERZCHNIE.
  5. I inne.

Dlatego niestety nie jesteśmy w stanie pomóc. Ewentualnie proszę wysłać poprawiony plik to pomyślimy co dalej.

 

Dbamy o Twoją prywatność.

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Więcej informacji znajdziesz w Polityka prywatności.