Problem z autoryzacją

Problem

Program AutoCAD 2008 nie uruchamia się, Portable License Utility nie uruchamia się – zero reakcji. Revit Architecture 2008 wywołuje okienko z błędem i nie uruchamia się. To samo dzieje się na innych komputerach w biurze.

AutoCAD Architecture 2008 w wersji pełnej instaluje się i uruchamia na tym komputerze. To samo z AutoCad-em 2008 w wersji Trial – uruchania się bez problemu.

System Windows XP SP2 zainstalowany na czysto jedynie Microsoft Office 2003 oraz poprawkami.
Nie ma jeszcze zainstalowanego oprogramowania antywirusowego.

Dostarczono nowe nośniki w wersji Trial, które należy zautoryzować.

Rozwiązanie

Proszę zainstalować obydwa programy (AutoCAD 2008 i Revit Architecture 2008). Autoryzacja pakietu Suite odbywa się poprzez zautoryzowanie AutoCAD, Revit autoryzuje się samoczynnie bo jest przypisany do tego zamego numeru seryjnego.
Uruchamiamy AUtoCAD 2008, Wybieramy Autoryzuj produkt, pobierz kod aktywacji. Jeżeli nie zostanie on pobrany automatycznie, proszę skopiować Kod żądania i wysłać go do nas, po czym zwrotnie odeślemy kod autoryzacji.

Dbamy o Twoją prywatność.

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Więcej informacji znajdziesz w Polityka prywatności.