Problem z drukowaniem oraz edycją tekstu

Problem

Problem 1
Nie można drukować rysunków, po wstawieniu drukarki HP Deskjet 1280, pojawia się komunikat …nie znaleziono sterownika, albo urządzenia, albo sterownik ma problem. Przyjęto brak urządzenia drukującego. Dzieje się to tylko w przypadku dokumentów AutoCADa, natomiast w przypadku pozostałych dokumentów, typu Word, Excel, itp. drukowanie jest możliwe. Pracuje na systemie operacyjnym Windows Vista

Drugi problem
Po kliknięciu na rysunku tekstu czasami się tylko zaznacza a nie wyświetla do poprawy. Muszę kliknąc ikonę Wiele wierszy… ,skasować ją i problem znika do następnego razu

Rozwiązanie

W przypadku pierwszego problemu, przyczyna tego błędu wynika z braku sterowników drukarki, zgodnych z systemem operacyjnym Vista. Sterowniki dostarczone wraz z drukarką są kompatybilne z Windowsem do wersji XP. Aby rozwiązać ten problem należy ściągnąć nowe sterowniki ze strony hp:
http://h20000.www2.hp.com/bizsupport/TechSupport/ProductRoot.jsp?lang=pl&cc=pl&taskId=135&refresh=true
Tam wpisać typ drukarki (HP Deskjet 1280) i ściągnąć sterowniki odpowiednio do systemu Visty.

W przypadku drugiego problemu, pojedyncze kliknięcie umożliwia zaznaczenie tekstu, natomiast dopiero podwójne kliknięcie zapewnia możliwość edycji tekstu i to zarówno w przypadku tekstu jednowierszowego, jak i wielowierszowego.

Dbamy o Twoją prywatność.

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Więcej informacji znajdziesz w Polityka prywatności.