problem z działaniem funkcji w 3ds MAX

Problem

W 3ds max design 2010 wersja 64 bit na Windowsie Vista tworzymy scenę, a dokładnie trawnik i nakładamy trawę tworzoną za pomocą displacement map. Renderujemy tą scenę i trawa nie „rośnie”. Dokładnie ta sama procedura wykonana na 3ds max design 2010 ale wersja 32 bit na windowsie XP działa i trawa renderuje się bez problemu. W czym jest problem??

Rozwiązanie

W przypadku tego typu problemów prosimy o załączanie sceny z elementem – który sprawia problem – podczas dodawania problemu technicznego na stronie.  Bardzo często tego typu problem wynika z drobnych różnic w konfiguracji sceny a nie z problemów z programem – niestety bez tego pliku nie jesteśmy w stanie tego określić.

W omawianym przypadku proponujemy sprawdzić czy w obu przypadkach użyto tych samych Rendererów oraz czy poprawnie ustawiono parametry w zakładce Renderer (Render Setup) w sekcji Shadows&Displacement

Dbamy o Twoją prywatność.

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Więcej informacji znajdziesz w Polityka prywatności.