Problem z paletą właściwości

Problem

Na palecie właściwości nie wyświetlają się właściwości obiektów zaznaczanych w rysunku

Rozwiązanie

Niektóre programy (głównie antywirusowe) mogą po skanowaniu systemu wyczyścić pewne wartości w rejestrze systemowym, odpowiadające za niektóre funkcje AutoCAD’a, m.in. właśnie paletę właściwości. W takiej sytuacji można spróbować naprawić AutoCAD’a. W tym celu proszę przejść do panelu sterowania, a następnie wybrać dodaj lub usuń programy. Na liście proszę odszukać AutoCAD’a, kliknąć zmień/usuń, a następnie napraw lub zainstaluj ponownie oraz napraw moją instalację programu AutoCAD 2010. Proszę przeprowadzić proces naprawy programu zgodnie ze wskazówkami pojawiającymi się na ekranie, a następnie zrestartować komputer i uruchomić AutoCAD’a. Po takiej naprawie programu wpisy w rejestrze powinny zostać przywrócone i właściwości powinny zacząć działać.

Gdyby to nie pomogło, proszę o ponowne zgłoszenie problemu wraz z załączonym zrzutem ekranowym prezentującym problem, informacjami na temat systemu operacyjnego i zainstalowanych programów antywirusowych.

Dbamy o Twoją prywatność.

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Więcej informacji znajdziesz w Polityka prywatności.