Problem z pamięcią.

Problem

Podczas pracy pokazuje się komunikat „Kończy się pamięć systemowa ..” poczym program zapisuje projekty z dopiskiem recover i się wyłącza. Problem pokazuje po różnie po jakims czsie pracy. (np po dwóch godz. pracy i podczs próby wydrukowania układu [są tam cztery okna z renderingami i rysunek]), lub podczas kopiowania elementów z jednego okna do drugiego (ok 12 tys. elementów – linii, i kreskowania). Po ponownym restarcie komputera na jakiś czas problem znika.

Rozwiązanie

Tutaj występuje problem na poziome Windows – Hardware, a nie problem z AutoCAD’em ale proszę sprawdzić czy zainstalowana jest poprawka (Update1) dla AutoCAD’a 2010 ze strony:

http://usa.autodesk.com/adsk/servlet/ps/dl/index?siteID=123112&id=2334435&linkID=9240618

i proszę sprawdzić czy podczas wydruku i kopiowania zapycha pamięć.

Tutaj jeszcze jedna uwaga: po co robić rendering w rzutniach przy wydruku??? Nie lepiej umieścić zdjęcia z renderingów w układach i wtedy wydruk jest pozbawiony czasu traconego na renderingu??.

Dbamy o Twoją prywatność.

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Więcej informacji znajdziesz w Polityka prywatności.