Problem z podzespołem – Ogólna Struktura Nawierzchni Drogi

Problem

W zespołach w załaczniku, nie można ustawić w „konstrukcji zespołu” dla warstwy wiążącej nachylenia i szerokości pobranej z warstwy ścieralnej. Po ustawieniu tych wartości i zamknięciu „właściwości zespołu”, przy powtórnym otwarciu ustawione wartości znikają. Dla niżej położonych warstw, ustawienia pozostają.

Rozwiązanie

Witam Panie Andrzeju,
Faktycznie coś się przyblokowało z tym podzespołem dotyczącym warstwy wiążącej – nie łączył się z warstwą ścieralną ani pod względem nachylenia, ani pod względem szerokości. Problem wyeliminowałem kasując oba skrajnie górne podzespoły (warstwa ścieralna) dla obu zespołów – ŁUK PRAWY oraz ŁUK LEWY. Następnie:
1. zdefiniowałem je ponownie, 
2. ponownie dołączyłem pozostałe warstwy (nie kasowałem ich tylko przeniosłem w inne miejsce)
3. dowiązałem do nowych warstw ścieralnych pozostałe podzespoły czyli w tym wypadku tylko ten o nazwie wiazaca ronda 1 (1) (1) (reszta połączeń była już zdefiniowana).
Wszystko działa. Zespół ulega modyfikacjom.

W kolejnym mailu wyślę Panu plik z poprawionymi zespołami – bardzo proszę potestować.

Dbamy o Twoją prywatność.

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Więcej informacji znajdziesz w Polityka prywatności.