Problem z zamykaniem aplikacji podczas zapisywania

Problem

Problem występuje podczas zamykania aplikacji lub rysunku.
Problem występuje od pierwszej instalacji na trzech stanowiskach.
Łatka o nazwie autocadlt2009lockedsp201 jest zainstalowana.

Rozwiązanie

Przy tego typu problemach występujących na kilku stanowiskach i nie występujących przy absolutnie każdej operacji zamykania, celem rozwiązania problemu należy przesłać nam poniższe informacje:

1) informacja o każdym komputerze na którym występuje problem – najlepiej sporządzoną programem do inwentaryzacji jak np. HDWINFO który można pobrać ze strony http://www.hwinfo.com/#

2) informację o tym jakie inne produkty Autodesku SĄ zainstalowane na tym komputerze oraz czy BYŁY na nim zainstalowane poprzednie wersje programu z którym występuje problem.

3) czy do w/w komputerów zainstalowane sterowniki do nietypowych urządzeń jak streamery, zewnętrzne urządzenia nagrywające itp.

4) Oczywiście informacja ta powinna być uzyskana i przesłana do nas dopiero jeśli wyczerpano inne dostępne metody rozwiązania problemu – szczególnie dostępne ServicePacki. Prosimy zatem podać wartość pola PAKIET SERWISOWY PRODUKTU dla problemowego programu (znajdą go Państwo w oknie Informacje o produkcie)  na każdym z komputerów gdzie jest ona zainstalowane i gdzie WYSTĘPUJE problem.

 

 

Dbamy o Twoją prywatność.

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Więcej informacji znajdziesz w Polityka prywatności.