Pytanie o warstwy, problem z wyświetlaniem punktów, pytanie o linie trasowania, czcionki i inne.

Problem

Pytanie o warstwy, problem z wyświetlaniem punktów, pytanie o linie trasowania, czcionki i inne.

Rozwiązanie

Witam Pana serdecznie,

ponieważ jest dużo pytań postaram sie odpowiadać na nie sukcesywnie i oczywiście w miarę jak najszybciej.

Poki co odpowiem na pytania:

ad.1. Okno USTALENIA WARSTW określa, czy są wyświetlane powiadomienia o nowych warstwach i zastosowaniu filtrów warstw do paska narzędzi Warstwy; określa również kolor tła zastępowanych właściwości rzutni w Menedżerze właściwości rzutni. Ogólnie funkcjonuje jako powiadomienie o dodniu nowych warstw czyli z tego co pamiętam podłączył Pan odnośnik zewnętrzny, który miał jakieś warstwy i stąd wyskoczyło pytanie. Po wiecej informacji proszę wejść w MENAGERA WARSTW i w prawym górnym rogu znajduję się ikona w kształcie klucza. Może Pan wyłączyć powiadomienie lub nacisnąć POMOC w lewym dolnym rogu okna, aby wprowadzić dodatkowe ustawienia.

ad.5. SHX – chodzi o czcionki. Ponieważ pytanie o czcionki pojawił się u mnie (nie wiem jak u Pana) na laptopie musiałbym dograć sobie czcionki używane przez Pana w projekcie.

Na pytania nr 3 i 7 postaram sie odpowiedzieć jutro i przedstawić Panu schemtyczny rysunek jak rozwiązać problem z tymi liniami trasowania. Reszta pytań pojutrze lub do końca tygodnia – muszę troszkę przeklikać temat. Mam nadzieje, że taki termin Panu odpowiada. Chyba, że pojawi się pilna potrzeba to oczywiście proszę pisać.

Dbamy o Twoją prywatność.

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Więcej informacji znajdziesz w Polityka prywatności.