Skojarzenia plików

Problem

Pliki dwg zostały skojarzone (bez naszej interwencji) z aplikacją acSignOptModule i nie można tego zmienić poprzez wskazanie programamu acad.exe.

Rozwiązanie

Proszę spróbować przestawić funkcję domyślnego programu do otwierania wybranych rozszerzeń w systemie opracyjnym. W tym celu należy wybrać w eksploratorze windows z menu narzedzia>opcje folderów zakładkę Typy plików i nastepnie wybrać żądany plik. Poniżej w szczegóły dla rozszerzenia DWG prosze wskazać program, który ma otwierać dane rozszerzenie. Należy również zaznaczyć opcję: Zawsze używaj wybranego programu do otwierania tego typu plików. Jeżeli to nie pomoże proszę spróbować w aplikacji, (tej która spowodowała przestawienie domyślnego programu do otwierania tego rodzaju plików) ustawić skojarzenia plików.

Dbamy o Twoją prywatność.

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Więcej informacji znajdziesz w Polityka prywatności.