Szablon z Civila3D

Problem

W obszarze rzutni skan mapy zawsze przesłania obiekty Autocada – m.in. tabelkę. Nie pomaga zmiana porządku wyświetlania (przesuń na wierch/spód). Nie pomaga narysowanie nowej tabelki – za każdym razem po regeneracji rysunku skan jest wyświetlany na samej górze.

Rozwiązanie

Problem jaki tu jest przedstawiony może być spowodowany tym, że szablon na jakim opiera się projekt był wzięty z CIVILA3D. Początek tworzenia projektu jest datowany na 13 września 1989. Najwidoczniej kompatybilność tych dwóch wersji programów (szablonów) jest zachwiana i występują takie niuanse. Z brakiem kompatybilności AutoCAD’a ze wcześniejszymi wersjami branżowymi spotkaliśmy się już wcześniej w przypadku tekstu. Tu najwidoczniej występuje problem ze sterowaniem kolejności wyświetlania rzutni. 

Rozwiązaniem okazało się skopiowania wszystkiego do nowego pliku w AutoCAD 2008 i tam stworzenia RZUTNI w akruszach. Wszystko wtedy pracuje poprawnie.

Dbamy o Twoją prywatność.

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Więcej informacji znajdziesz w Polityka prywatności.