Unhandled Access Violation Reading 0x0000 Exception at 6237788dh

Problem

Niestety nie udało nam się poprawić plików. jedynym wyjściem jakie znam i jaki działa jest pracowanie w wersji autocad 2007 lub niższy. Pliki na tej wersji którą obecnie mamy (2008) nie działają poprawnie. ostatnio oprócz fatal errorów, pojawił się jeszcze problem znikających kalek i bloków. w wersji 2007 widzimy opisy okien, a na tym samym pliku otwieranym przez wersję 2008 nie widać, nie drukują się, ale komputer widzi (niewidoczne) obiekty.
może mógłby Pan spróbować sam otworzyć załączone pliki w autocadzie 2008? otwieranie w niżeszej wersji mija się z celem -bo problemy nie występują.
przesyłam w załączniku printscreeny z problemami.

Rozwiązanie

Analiza załączonych rysunków:

Plik RZUTY POZIOM 7-11.dwg otwarty zarówno pod AC2008 i AC 2007 wygląda identycznie. Warstwa okna-opis po prostu jest pusta (można ją bez problemu usunąć)

Plik DFA-1-purge.dwg zawiera błędy – samo otwarcie pliku i odczekanie paru minut (nic nie robiąc) powoduje błąd Unhandled Access Violation Reading 0x0000 Exception at 6237788dh

PS. Naprawa plików .dwg klienta nie należy do zadań Działu Pomocy Technicznej

Plik DFA-1-purge.dwg został naprawiony i przesłany do państwa w osobnym e-mailu

 

Dbamy o Twoją prywatność.

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Więcej informacji znajdziesz w Polityka prywatności.