wydruk, raster, sterowniki

Problem

Problem z wydrukiem podkładu rastrowego w przestrzeni papieru.

Rozwiązanie

Panie Adamie,
Niestety nie stwierdziliśmy żadnych błędów podczas wydruku wskazanej przez Pana zakładki. Plik testowaliśmy na różnych aplikacjach m.in. AutoCAD, AutoCAD Civil 3D, ma różnym sprzęcie oraz na różnych drukarkach oraz także drukowaliśmy do pdfa. Najprawdopodobniej błąd leży po stronie sterowników do drukarki Canona. Bardzo proszę odinstalować sterownik i zainstalować ponownie.
Dodatkowo, ponieważ używa Pan wersji 2009, najpierw bardzo proszę sprawdzić czy Pana AutoCAD CIvil 3D jest zaktualizowany. Aby to sprawidzć wchodzimy w MENU >>> Pomoc >>> Informacje >>> Informacje o produkcie i należy sprawdzić czy są zainstalowane Service Packi – najnowszyk dla Civila jest 2.1, dla AutoCADa – Update 3. Jeżeli ma Pan wpisaną warość 0 należy pobrać uaktualnienia. Proszę wejść na poniższy link:
http://usa.autodesk.com/adsk/servlet/ps/dl/index?siteID=123112&id=2334435&linkID=9240698#section4
I zainstalować na początek AutoCAD Civil 3D 2009 Update 2.1, następnie AutoCAD Civil 3D 2009 Update 3. Czasami zdarzają się błędy podczas wydruku spowodowane przez proram lub np. aktualizacje Windowsa, które są niwelowane właśnie przez uaktualnienia.

Dodatkowo w drugim mailu wyślę Panu wyniki naszych działań.

Dbamy o Twoją prywatność.

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Więcej informacji znajdziesz w Polityka prywatności.