Wyświetlanie etykiety działki

Problem

Występuje problem z wyświetleniem etykiety działki. Etykieta działki nie jest zdefiniowana, a jedynie „Styl etykiety wyboru powierzchni” w zakładce kompozycja we właściwościach działki.

Rozwiązanie

Witam,
proszę zwrócić uwagę, że fizycznie nie dodał Pan etykiety. W działce był zdefiniowany opis wchodzący w skład „Stylu etykiety wyboru powierzchni”. Proszę zwrócić uwagę, że jeżeli wstawi Pan etykietę – MENU >>> Działki >>> Dodaj etykiety działki >>> dodaj etykiety działki… dopiero wtedy będzie ona wyświetlana po wyłączeniu opcji wyświetlającej segmenty.

Reasumując należy wstawić etykietę korzystając z opcji jak powyżej. Może Pan skorzystać z tego samego stylu o nazwie „Nazwa powierzchnia i obwód”(w którym będzie zdefiniowany nr działki, powierzchnia i obwód), ale po wyłączeniu segmentów we właściwościach działki etykieta dalej będzie wyświetlana, również w układzie.

Dbamy o Twoją prywatność.

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Więcej informacji znajdziesz w Polityka prywatności.