Zawiesza się Windows po zainstalowaniu AutoCAD LT 2002 PL

Problem

W systemie operacyjnym Windows XP PL, po zainstalowaniu Autocad LT 2002 PL, pojawia się błąd GEDIT 3 i Windows się zawiesza.

Rozwiązanie

Witam Pana,
niestety produkt zgłoszony przez Pana jest już niesupportowany (obsługiwany) przez Autodesk (produkty są supportowane przed Autodesk do 3 wersji wstecz). My jako reseller rozwiązań Autodeskowych nie możemy dać Panu gwarancji, że produkt będzie działał bezbłędnie na systemie operacyjnym Windows XP lub jakimkolwiek innym systemie operacyjnym po okresie objętym wsparciem i zdefiniowanym przez Autodesk. Od momentu wyjścia wersji AutoCAD 2002 zostało wypuszczonych np. cała gama różnych łatek czy Service Packów do Windowsa , które równie dobrze mogą powodować konflikt lub błąd krytyczny AutoCADa. Możemy Panu poradzić, aby wszedł Pan na stronę Autodesku – kliknij link – i zainstalował łatki/uaktualnienia dla produktu jakim jest AutoCAD 2002. Rozwiązanie powinno pomóc.

Dbamy o Twoją prywatność.

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Więcej informacji znajdziesz w Polityka prywatności.