Zmiana numerów seryjnych 000-00000000 po zarejestrowaniu programu

Problem

Po zarejestrowaniu programu na właściwych numerach seryjnych w dalszym ciągu wyświetlane są numery 000-00000000, co uniemożliwia np. dostęp do centrum subskrypcyjnego. Prawdopodobnie nie została odinstalowana poprawnie wersja demo programu, lub zostały wpisane początkowo same zera, a potem poprawne numery seryjne podane zostały w akruszu rejestracji.

Rozwiązanie

Aby zmienić numer seryjny dla programu należy w rejestrach Windowsa wyedytować wpis w gałęzi: HKEY_LOCAL_MACHINE ->SOFTWARE -> Autodesk -> AutoCAD (lub inna nazwa programu, np. Inventor) -> R17.0 (jeżeli jest to wersja 2007) -> następnie zaznaczamy odpowiednią gałąź i po prawej stronie w oknie edycji zmieniamy wartość w wierszu „SerialNumber”.

Jeżeli powyższe operacje nie powiodą się konieczne będzie przeinstalowanie programu i podanie podczas instalacji prawidłowych numerów seryjnych.

Dbamy o Twoją prywatność.

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Więcej informacji znajdziesz w Polityka prywatności.