| | |Menu główne

Autodesk Media & Entertainment DAYS 2021

Zapraszamy do udziału w wirtualnej konferencji Autodesk Media & Entertainment DAYS 2021, która odbędzie się w dniach 29-30 września 2021. Podczas konferencji nasz prelegent Łukasz Banaszkiewicz zaprezentuje temat: Rysunkowa postać – Arnold Toon Shader w 3ds Max.

Dla kogo?

Dla wszystkich osób, których życie zawodowe lub pasje koncentrują się wokół produkcji wideo, tworzenia animacji, projektowania środowisk wirtualnej rzeczywistości czy scenografii i postaci z gier komputerowych. Innymi słowy, dla każdego, kogo zawodowo „kręci” tworzenie obiektów sztuki wizualnej przy wykorzystaniu najnowszego oprogramowania i rozwiązań technologicznych.

Z myślą o nich organizatorzy przygotowali bogaty program merytoryczny – od debat i prelekcji, przez prezentacje, sesje pytań i odpowiedzi z udziałem międzynarodowych ekspertów, aż po warsztaty z wykorzystania najnowszych wersji oprogramowania Autodesk.

W programie:

  • Debata „Artystyczna dusza w świecie deadline’u”. Sesję poprowadzi Radosław Nałęcz – redaktor naczelny Polsat Games
  • Dynamiczne rozmowy o trendach z czołowymi przedstawicielami branży
  • Najlepsze praktyki prezentowane przez klientów: Bones Studio, Platige Image, 11bit studios
  • Sesje międzynarodowych ekspertów Autodesk, gdzie poznasz tajniki oprogramowania 3ds Max, Maya, Arnold, Shotgrid (ex- Shotgun) czy MotionBuildera

Media & Entertainment Days to także możliwość udziału w gamifikacji – czyli rywalizacji sprawdzającej wiedzę z tematyki poruszonej na konferencji! Świetna zabawa i adrenalina gwarantowane! Konferencja odbędzie się online, a wszystko co trzeba zrobić, by zostać jej uczestnikiem, to zarejestrować się! Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Więcej informacji o konferencji, tegorocznych prelegentach, wydarzeniach specjalnych i programie wydarzenia można znaleźć na stronie: https://www.autodeskday.pl/

Zapraszamy do rejestracji: https://www.autodeskday.pl/

Zamknij