Dowiedz się jak uzyskać dofinansowanie na szkolenia dla osób fizycznych, firm oraz jednoosobowych działalności.  

Dlatego otwieramy zapisy na eksperckie, certyfikowane kursy BIM w BIM Certification Center. Teraz w super cenach!

Zautomatyzuj żnudny proces tworzenia kart mieszkań - poznaj szybki i precyzyjny system - teraz w ofercie specjalnej.

Uruchomienie serwera licencji flexlm (LMTOOLS)

Wróć

Problem

Przy próbie uruchomienia serwera licencji zatrzymuje się na komunikacie „VD is starting, please check vendor daemon’s status in debug log”. 

Rozwiązanie

Jednym z powodów może być brak dostępu do pliku licencji. Plik licencji nie może być w obszarze użytkownika (np. na pulpicie).

Dbamy o Twoją prywatność.

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Więcej informacji znajdziesz w Polityka prywatności.