| | |Menu główne

SketchUp Pro

sketchup_2021_01

SketchUp to intuicyjny program do modelowania 3D, przeznaczony zarówno dla początkujących, jak i profesjonalistów. W tworzeniu projektów za pomocą SketchUp, ograniczać Cię będzie wyłącznie Twoja wyobraźnia, bo SketchUp nie stawia praktycznie żadnych ograniczeń swoim użytkownikom, a dodatkowo praca z nim jest zajęciem niezwykle prostym, szybkim i przyjemnym.

SketchUp

SketchUp jest najpopularniejszym rozwiązaniem do modelowania 3D na świecie – użytkownikami są architekci, projektanci, inżynierowie, osoby związane z budownictwem a także przedstawiciele innych branż. Zaletą SketchUp jest łatwość obsługi nie ograniczająca możliwości projektowania w 3D.
Rozpoczynając prace od rysowania linii i kształtów, wykorzystując dostępne w SketchUp narzędzia szybko przechodzimy w przestrzenne formy. Program jest intuicyjny i szybki, więc każdy może nauczyć się tworzyć projekty nawet bez wcześniejszego doświadczenia z oprogramowaniem 3D.

Każda wersja SketchUp Pro zawiera narzędzia:

  • LayOut – program który, na podstawie modelu SketchUp sam generuje rysunki, wraz z wymiarowaniem i możliwością eksportu do wiodących formatów.
  • Style Builder – pozwala na dodanie indywidualnego wzorca wyglądu projektów dzięki niestandardowym stylom krawędzi

Programy dostępne w subskrypcji SketchUp

Licencje bazujące na subskrypcji (SketchUp Pro Subskrypcja, SketchUp Studio, SketchUp Studio dla studentów i nauczycieli) zawierają dodatkowe narzędzia i programy:

  • Trimble Connect – to platforma do przechowywania i współpracy w chmurze dostępna za pośrednictwem urządzeń stacjonarnych, mobilnych, internetowych i rzeczywistości mieszanej.
  • SketchUp Web – rozszerzona wersja SketchUp Free umożliwiająca pracę w przeglądarkach internetowych.
  • Sefaira – Oprogramowanie umożliwiające analizę energetyczną, nasłonecznienie i inne parametry budynku podczas procesu projektowania. Dostępna w licencjach SketchUp Studio.

Serwisy dla użytkownika SketchUp

Użytkownik SketchUp może w swojej pracy wykorzystywać serwisy internetowe:

3d-warehouse-new
  • 3D Warehouse – baza z milionami darmowych modeli SketchUp. Użytkownik może pobierać modele bezpośrednio z poziomu programu a także udostępniać swoje społeczności z całego świata.
ex-warehouse-new
  • Extension Warehouse – serwis z wtyczkami rozszerzającymi możliwości oprogramowania SketchUp. Użytkownik znajdzie tutaj narzędzia ułatwiające codzienną pracę – od najprostszych po rozbudowane. Niektóre rozszerzenia wymagają opłaty.
  • Archispace – to przede wszystkim dziesiątki tysięcy bezpłatnych gotowych rysunków CAD przeznaczonych do umieszczenia w dokumentacjach technicznych projektowanych obiektów architektonicznych.
Kup SketchUp

Kontakt handlowy:
Artur Siłuch
mobile: 606 432 656
@: artur.siluch@procad.pl

Chcesz być na bieżąco z tematami branży Media & Entertainment – odwiedź i polub nasz profil na facebooku

Zamknij