aktywacja licencji

Problem

  Posiadamy licencję sieciową na 20 stanowisk Inventora + 2 stanowiska dla nauczycieli. W jaki sposób aktywowac Inventora na komputerach przenośnych posiadanych przez nauczycieli. Stanowiska sieciowe działają prawidłowo.

Rozwiązanie

 Celem aktywacji produktu należy:

A) w przypadku licencji jednostanowiskowej

Wysłać nam numer SN znajdujący się na pudełku, wraz Kluczem Produktu (Product Key) oraz KOD ŻĄDANIA (REQUEST CODE) a dodatkowo w miarę mozliwości podać dane firmy zgodne z tymi na fakturze zakupu programu, wraz z numerem NIP

 - aktywacja licencji domowej dla posiadaczy aktywnych subskrypcji odbywa się samodzielnie poprzez panel menadżera subskrypcji, do którego login i hasło dostają emailem od Autodesk, wszyscy nowi posiadacze produktów z subskrypcją.

B) w przypadku licencji sieciowej

Wysłać nam numer SN oraz Nazwę komputera pełniącego rolę serwera licencji wraz z dokładnym Adresem MAC karty sieciowej obsługującej sieć wewnętrzną,  Prosimy również o podanie pełnych danych firmy wraz z numerem NIP celem przyspieszenia procedury.

– aktywacja licencji domowej dla posiadaczy licencji sieciowej jest również możliwa poprzez panel subskrybenta ale może sprawiać więcej trudności i dlatego staramy się wspierać klientów w takich wypadkach. 

Dbamy o Twoją prywatność.

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Więcej informacji znajdziesz w Polityka prywatności.