Błąd krytyczny: Unhandled ….Exception at 49f2a6h

Problem

Nagminnie wyskakujący błąd krytyczny (nawet kilkanaście razy w ciągu 8 godzinnego czasu pracy). Głównie przy włączaniu orbity podczas modelowania 3D.

Błąd krytyczny: Unhandled Access Violation Reading 0x72754b24 Exception at 49f2a6h

Błąd krytyczny: Unhandled Access Violation Reading 0x899f34c5 Exception at 49f2a6h

Rozwiązanie

Przyczyna występowania tych błędów tkwi prawdopodobnie w karcie graficznej. Proszę pobrać ze strony

http://download.autodesk.com/prodsupp/inventor/Graphics/nv/WinVistax86/178.46%20WHQL%20Post%2011-11-08/178.46_quadro_winvista_32bit_international_whql.exe

stary sterownik do Pańskiej karty. Następnie poprzez Dodaj/Usuń programy, odinstalować aktualny sterownik, uruchomić komputer ponownie i zainstalować pobrany sterownik.

Po uruchomieniu AutoCAD Mechanical, wpisać w wierszu poleceń „3dconfig” i nacisnąć opcję „Sprawdź aktualizację. W tym momencie program pobierze najbardziej optymalny sterownik do Pańskiej karty graficznej. Następnie przejdzie Pan do „Dostrajanie ręczne” i włączy „Resetuj do zalecanych wartości”. Po wybraniu „Uaktywnij przyspieszenie sprzętowe”, zatwierdzamy wszystkie ustawienia.

Mam nadzieje, że powyższa procedura pomoże i nie będą pojawiać się kolejne błędy.

Jeśli nie, wówczas proszę o wysłanie raportu błędu z nowym zgłoszeniem na https://www.procad.pl/pf/page/support/baza.html
 

Dbamy o Twoją prywatność.

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Więcej informacji znajdziesz w Polityka prywatności.