| | |Menu główne
Autodesk Maya 2019

Autodesk Maya 2019 już jest!

Autodesk Maya 2019 już jest!

Autodesk wydał właśnie program Maya 2019, najnowszą wersję popularnego oprogramowania do animacji 3D, modelowania, symulacji i renderowania, które zawiera istotne aktualizacje pomagające artystom osiągnąć ich kreatywną wizję w szybszym, bardziej interaktywnym i atrakcyjnym wizualnie środowisku pracy.

Przegląd nowości Autodesk Maya 2019
Szybsza Maya 2019

Maya 2019 jest odpowiedzią na najważniejsze wyzwania, przed jakimi stają artyści podczas produkcji, zapewniając szybsze odtwarzanie animacji w celu zmniejszenia zapotrzebowania na playblasty, lepszej jakości podgląd 3D z aktualizacjami Autodesk Arnold w viewporcie 2.0, lepszą integrację przepływu pracy z bardziej elastycznym wsparciem dla środowiska programistycznego i poprawę wydajności, jaką większość użytkowników Maya zauważy w swojej codziennej pracy.

Szybsza animacja

Nowe odtwarzanie w pamięci podręcznej zwiększa prędkości odtwarzania animacji w oknie podglądu 2.0, dając animatorom bardziej interaktywne i elastyczne środowisko animacji do tworzenia lepszej jakości animacji. Pomaga zredukować potrzebę produkowania czasochłonnych playblastów w celu oceny pracy animacji, dzięki czemu animatorzy mogą pracować szybciej.

Wyższa jakość podglądów zbliżona do finalnych renderów

2019 Maya Arnold Updates

Ulepszenia Arnolda poprawiają podgląd w czasie rzeczywistym w viewport 2.0, umożliwiając artystom podgląd wyników wyższej jakości, które są bliższe ostatecznemu renderowaniu Arnolda. Wszystko to dla lepszej kreatywności i oszczędności czasu.

Szybsza Maya

2019 Maya Faster

Nowe ulepszenia wydajności i stabilności pomagają poprawić codzienną produktywność w wielu obszarach, które większość artystów zauważy w codziennej pracy.

Udoskonalanie danych animacji

2019 Maya Filter Performance

Nowe filtry w edytorze wykresów ułatwiają pracę z danymi przechwytywania ruchu, w tym filtrem Butterwortha i kluczowym reduktorem pomagającym udoskonalić krzywe animacji.

Ulepszenia Rigging

Nowe aktualizacje upraszczają pracę riggowania, w tym możliwość ukrywania zbiorów, usprawniania scen, ulepszania narzędzia do wypalania deformacji i nowych metod oszczędzania ciężaru deformatorów w celu łatwiejszego tworzenia skryptów.

Ulepszenia integracji przepływów pracy

Aktualizacje środowiska programistycznego ułatwiają projektowanie i tworzenie narzędzi, dostosowywanie i integrowanie w ramach procesów produkcyjnych.

Pomoc dla animatorów w nauce

Przykładowe riggowanie i animowane postacie oraz próbki do przechwytywania ruchu ułatwiają uczniom naukę i szybkie rozpoczęcie animacji.

2019 Maya - Cached Playback - performance vs previous versions
Maya 2019 Cached Playback performance vs. previous versions
Maya 2019 Cached Playback - Re-Caching only changed frames
Maya 2019 Cached Playback – Re-Caching only changed frames
Maya 2019 Cached Playback - reviewing content in 3D environment
Maya 2019 Cached Playback – reviewing content in 3D environment
Maya 2019 Sample characters
Maya 2019 Sample characters

Kontakt handlowy:
Artur Siłuch
t: 22 379 74 58
@: artur.siluch@procad.pl

Chcesz być na bieżąco z tematami branży Media & Entertainment – odwiedź i polub nasz profil na facebooku

Zamknij