| | |Menu główne

INNOWACJE 4.0 – Przyszłość Tworzenia

04.06.2019 r. w Warszawie w Centrum Konferencyjnym POLIN odbędzie się konferencja „INNOWACJE 4.0 – Przyszłość Tworzenia”.

Celem konferencji jest dostarczenie inspiracji, strategii i narzędzi do wzmocnienia przewagi konkurencyjnej przedsiębiorstw. Jest to także okazja do spotkania się z przedstawicielami branży i wymiany poglądów, doświadczeń, a także zdobycia nowych kontaktów biznesowych i nawiązania współpracy.

Podczas konferencji #InnowacjeAutodesk będzie mowa o nowoczesnych rozwiązaniach dla przemysłu, digitalizacji pracy oraz procesach i technologiach, które pozwalają firmom być coraz bardziej innowacyjnymi, takich jak Generative Design, Additive Manufacturing czy Fusion 360.

W dzisiejszych czasach nieustannie postępująca cyfryzacja gospodarek sprawia, że producenci doświadczają bezprecedensowego stopnia globalizacji, konkurencji i złożoności procesów. W wyniku tego konkurencja rynkowa staje się bardziej zacięta niż kiedykolwiek wcześniej, ale jednocześnie otwierają się nowe możliwości.

Konferencja jest przeznaczona dla osób, które związane są z polskim przemysłem i mają bezpośrednie przełożenie na rozwój produktów i procesów produkcyjnych w firmach. Osoby z działów projektowych, produkcyjnych, zarządzania rozwojem, finansowych oraz sprzedaży znajdą tu wiele interesujących informacji przydatnych w codziennej pracy.

Dowiedz się więcej i zarejestruj się
Zamknij