| | |Menu główne

Webinarium Lumion 10 – 02.04.2020

Zobacz, jak oszczędzić czas bez oszczędzania na jakości. Sprawdź, jak bezstresowo i z łatwością ożywić swój projekt wykorzystując Lumion 10.

LUMION 10 – PIĘKNE WIZUALIZACJE W ZASIĘGU RĘKI

Lumion umożliwia architektom tworzenie niezwykłych wizualizacji szybciej niż kiedykolwiek przedtem bez wcześniejszego szkolenia.

Dziesięć wersji programu Lumion to dekada niezawodnego i intuicyjnego oprogramowania do wizualizacji stworzonego specjalnie dla architektów i projektantów.

Lumion to najszybsze na świecie oprogramowanie do renderingu 3D dla architektów. W sekundy pozwala zwizualizować modele CAD w formie filmów lub obrazów w realistycznym otoczeniu w piękny, artystyczny sposób.

Importuj swoje modele z takich narzędzi jak Revit, 3ds Max, SketchUp, AutoCAD, Rhino albo ArchiCAD oraz z wielu innych programów do modelowania, a Lumion tchnie w twoje projekty życie za pomocą realistycznych krajobrazów, miejskiego otoczenia, stylowych efektów, tysięcy obiektów i materiałów zawartych w bibliotece.

Weź udział w webinarium:

LUMION 10.3 – SZYBKA WIZUALIZACJA ARCHITEKTURY BEZ KOMPROMISÓW

2 kwietnia 2020 o godz. 10:00

Dowiedz się, jak możesz wykorzystać najnowszą wersję Lumion 10.3 do tworzenia zachwycających wizualizacji.

Prowadzący: Rafał Pankowski / LUMION POLSKA

Zarejestruj się i weź udział

Dodatkowo webinarium zbiega się w czasie z opublikowaniem najnowszego wydania programu. Lumion 10.3 jest już dostępny! Więcej informacji można znaleźć tutaj – Lumion 10.3

Zamknij