| | |Menu główne

Lumion 12 już dostępny!

Lumion 12 już dostępny!

Kiedy myślisz o swoim kolejnym projekcie, co widzisz? Co czujesz?

Być może wyobrażasz sobie poranne słońce rzucające łagodne światło na nowy budynek mieszkalny lub wiatr szumiący wśród drzew w ogrodzie. Może to ciepło kominka, które przyciąga ludzi, albo leniwy poranek w łóżku, gdy deszcz uderza o szyby. Albo tętniący życiem jesienny las odbijający się na szklanej fasadzie Twojego nowego projektu.

Cokolwiek sobie wyobrazisz w swoim projekcie – nastrój, uczucie lub określony moment – możesz tchnąć w to życie za pomocą programu Lumion.

Lumion 12 to zdecydowanie najlepsza wersja programu Lumion. Dzięki nowym funkcjom, większej bibliotece i bardziej intuicyjnej obsłudze, a także dzięki wykorzystaniu ponad dekady doświadczeń z rozwijania programu, Lumion 12 staje się inspiracją dla architektów do podjęcia twórczej podróży od wyobraźni do wizualizacji.

Ulepszony proces tworzenia scen w programie Lumion 12 sprawia, że dostęp do ogromnej biblioteki, precyzyjne dostosowywanie efektów oraz dodawanie odpowiednich elementów otoczenia i szczegółów do wizualizacji jest łatwiejsze i szybsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Lumion 12 – Co nowego?

Lumion 12 Pro pozwala łatwiej niż kiedykolwiek wytworzyć oświetleniem odpowiedni nastrój w projektach i pokazać ich najbardziej niezwykłe elementy w najlepszym świetle.

Lumion 12 – Wolumetryczne Światła Kierunkowe (tylko w Pro)

Lumion-12-xPark-Volumetric-Spotlights

Z programem Lumion 12 Pro łatwiej niż kiedykolwiek rozświetlisz atmosferę swoich projektów i pokażesz ich najbardziej niezwykłe elementy w najlepszym świetle. Nowy efekt wolumetrycznego światła kierunkowego pozwala rzucać widzialną wiązkę światła na całą scenę, tworząc nowy wymiar dla pięknej filmowej atmosfery.

Lumion 12 – Naklejki na powierzchnie

Lumion-12-Decals

Dodaj swoim wizualizacjom charakteru dzięki 142 nowym naklejkom powierzchniowym. Wystarczy jedno kliknięcie, aby przekształcić ściany i inne powierzchnie za pomocą niedoskonałości i sztuki ściennej, w tym takich efektów jak znaki wodne, odsłonięte cegły, mech, rysunki kredą, ślady farby, oznaczenia drogowe, wyboje i wielu innych.

Lumion 12 – Animowane pojawianie

Pokaż ewolucję projektu lub budowy dzięki sile animacji. 

Lumion 12 – Widoki prostokątne

Koloruj, teksturuj, dodawaj realistyczne animacje do wszystkich technicznych ujęć ożywiając w ten sposób rzuty, przekroje elewacje i inne widoki.

Lumion 12 – Ogień wolumetryczny

Lumion-12-Fireplace

Stwórz ciepłą i przytulna atmosferę dzięki użyciu nowego obiektu – ognia wolumetrycznego. Wykorzystaj go zarówno w zewnętrznych, jak i wewnętrznych realizacjach.

Lumion 12 – Strugi deszczu

Lumion-12-Raindrops

Spraw, aby krople deszczu spływały po szklanych powierzchniach i uzyskaj pełną spokoju atmosferę. To chwytliwy szczegół, którego stworzenie w inny sposób mogłoby zająć godziny.

Kup Lumion

Kontakt handlowy:
Artur Siłuch
mobile: 606 432 656
@: artur.siluch@procad.pl

Chcesz być na bieżąco z tematami branży Media & Entertainment – odwiedź i polub nasz profil na facebooku

Zamknij