| | |Menu główne
itoo-3ds-max-2023

ForestPack i RailClone kompatybilne z 3ds Max 2023

itoo-3ds-max-2023

Najnowszy Forest Pack 7 i RailClone 5 obsługują teraz najnowszą wersję Autodesk 3ds Max 2023, a także Arnold 7.1, więc nie ma wymówki, aby nie skorzystać z wymienionych.
Aktualizacje obu wtyczek od iToo Software można pobrać ze swojego panelu użytkownika.

W najnowszym wydaniu wtyczek producentom zależało głównie na kompatybilności, ale także udało się dodać kilka dodatkowych gadżetów. Po pierwsze, zarówno RailClone, jak i Forest Pack Lister mają teraz kolumnę Stats, która wyświetla czas budowy obiektu. To świetny sposób, aby na pierwszy rzut oka określić, jak dobrze radzą sobie Twoje rozwiązania oraz zidentyfikować wszelkie problemy.

Niedawno dodana do pakietu Forest Pack funkcja Match Reference by Name stała się jeszcze bardziej wydajna dzięki obsłudze wyrażeń regularnych. Umożliwia to korzystanie z kilku kompleksowych technik wyszukiwania wzorców, które pomogą dopasować geometrię do odniesień. Aby dowiedzieć się więcej o wyrażeniach regularnych, sprawdź ten wpis w Wikipedii lub obejrzyj film wyjaśniający poniżej:

Użytkownicy Corona z przyjemnością dowiedzą się, że RailClone może teraz dystrybuować obiekty Corona Decal. Po prostu dodaj je do wykresu jako segment w zwykły sposób i możesz proceduralnie umieszczać swoje kalkomanie za pomocą elastycznych narzędzi układu RailClone!

Nowe wydanie używa teraz nowoczesnego formatu pakietu wtyczek, który oddziela go od instalacji 3ds Max, aby znacznie ułatwić zarządzanie w dużych studiach i farmach renderujących. Istnieje również wiele dodatkowych drobnych ulepszeń i poprawek błędów dla obu wtyczek. Aby zobaczyć pełną listę, zapoznaj się z informacjami o wydaniu pakietu Forest Pack i RailClone.

Kontakt handlowy:
Artur Siłuch
mobile: 606 432 656
@: artur.siluch@procad.pl

Zamknij