| | |Menu główne
V-Ray_6_for_3ds_Max

V-Ray – zmiany licencjonowania

V-Ray – nadchodzą zmiany! Zmiany w formie licencjonowania produktów V-Ray! Tylko do 30 czerwca 2022 kupisz licencje wieczystą lub dokonasz aktualizacji już posiadanej wersji V-Ray. Wykorzystaj wszystkie zalety V-Ray 5, kup teraz i oszczędzaj!

V-Ray_Logo

Niebawem pojawi się nowa wersja V-Ray 6, w tym nowe funkcje oraz nowe ceny. Więcej szczegółów można znaleźć tutaj. Więcej szczegółów już wkrótce.

Postaw na licencję wieczystą przed zmianą formy licencjonowania.

Kup w sklepie

Dlaczego warto postawić na licencję bezterminową V-Ray?

Decydując się na inwestycje w wieczystą licencję V-Ray stawiasz na nieograniczony dostęp do programu. Możesz z niego korzystać bez ograniczeń czasowych! Jeżeli w codziennej pracy często pracujesz przy fotorealistycznych projektach, to narzędzie powinno znaleźć się wśród Twoich programów do projektowania 3D.

Dlaczego warto zaktualizować V-Ray?

Pracując z licencją wieczystą V-Ray warto od czasu do czasu wykonać jej aktualizację. Dzięki niej zyskujesz natychmiastowy dostęp do nowości, które pojawiły się w programie do renderowania. Możesz pracować w oparciu o najnowsze narzędzia i funkcje V-Ray, które znacząco przyspieszają pracę nad projektami.

* Data 30 czerwca 2022 może ulec zmianie.

Poproś o ofertę specjalną przed zmianą sposobu licencjonowania produktów V-Ray


Skontaktuj się z naszym handlowcem

Kontakt handlowy:
Artur Siłuch
mobile: 606 432 656
@: artur.siluch@procad.pl

Zamknij