| | |Menu główne
V-Ray_6_for_3ds_Max

V-Ray 6 dla 3ds Max

Już jest nowa wersja V-Ray 6 dla 3ds Max.

Podążaj wszędzie, gdzie zaprowadzą Cię twórcze instynkty i zbuduj wszystko, co tylko można sobie wyobrazić — szybciej niż kiedykolwiek wcześniej.
Szybko i łatwo twórz wszystko… od rozległych, złożonych środowisk po skomplikowane wzory geometryczne. Szybsze renderowanie, tworzenie jeszcze dokładniejszych fizycznie materiałów. A kiedy będziesz gotowy, przyspiesz współpracę, recenzje i zatwierdzenia — wszystko w jednym miejscu. To i wiele więcej!

V-Ray 6 dla 3ds Max – Buduj światy

Twórz wszystko, co tylko sobie wyobrazisz, za pomocą nowych narzędzi, które pozwolą Ci szybko i łatwo budować światy — bez ograniczeń.

V-Ray 6 dla 3ds Max – Chaos Scatter

V-Ray_6_for_3ds_Max_ChaosScatter

Twórz lasy, pola, tłumy i nie tylko, korzystając z nowego narzędzia do rozpraszania. Jest to szybkie i łatwe rozwiązanie pozwalające dodać wiele szczegółów do sceny bez zużywania dużej ilości pamięci. Aby rozpocząć pracę z Chaos Scatter, pobierz jeden z darmowych presetów Scatter z Chaos Cosmos.

V-Ray 6 dla 3ds Max – V-Ray Enmesh

V-Ray_6_for_3ds_Max_Enmesh

Dzięki Enmesh możesz myśleć o geometrii jak o teksturze — ale zamiast powtarzać obraz na powierzchni, wykorzystuje powtarzalną geometrię. Enmesh jest idealny do tworzenia wzorów, takich jak ogrodzenia i tkaniny, i zużywa znacznie mniej pamięci niż displacement lub ręczne kopiowanie.

V-Ray 6 dla 3ds Max – V-Ray Decal with Displacement

v-ray-6-decal-displacement

Można teraz użyć kalkomanii V-Ray i dodać przemieszczenie do dowolnej powierzchni, aby uzyskać jeszcze bardziej realistyczne popękane ściany, skały, wytłoczone litery i nie tylko.

V-Ray 6 dla 3ds Max – V-Ray Proxy Object Hierarchy

v-ray-6-proxy-object-hierarchy-3dsmax

Z łatwością włączaj i wyłączaj widoczność poszczególnych obiektów lub nadpisuj ich materiał dzięki nowemu widokowi V-Ray Proxy Object Hierarchy. Ustaw niestandardową kolejność według nazwy i usprawnij wymianę geometrii i niestandardowe przepływy pracy bibliotek.

V-Ray 6 dla 3ds Max – Współpracuj podczas tworzenia

v-ray-max-6-collaboration-spotlight

Przesyłaj recenzje i zatwierdzenia projektu. Uzyskaj szybką, skonsolidowaną informację zwrotną na temat postępów w pracy. Przesyłaj swoje rendery do Chaos Cloud Collaboration bezpośrednio z V-Ray Frame Buffer i udostępniaj swoją pracę współpracownikom i klientom, aby dodawać komentarze i adnotacje.

V-Ray 6 dla 3ds Max – Proceduralne chmury

v-ray-max-6-procedural-clouds

Stwórz odpowiednio zachmurzone niebo dla swojego środowiska za pomocą zaledwie kilku kliknięć dzięki nowemu systemowi chmur proceduralnych V-Ray Sun i Sky. Z łatwością symuluj różne rodzaje chmur i warunki pogodowe, od częściowego zachmurzenia po całkowite zachmurzenie. Renderuj realistyczne zdjęcia lub dynamiczne ujęcia poklatkowe.

V-Ray 6 dla 3ds Max – Tryb skończonego dome light

finite-dome-v-ray6-3dsmax

Podnieś poziom renderowania środowiska HDRI dzięki nowym, bardziej elastycznym możliwościom projekcji gruntu V-Ray Dome Light. Ustaw skalę dome light i miej pełną kontrolę nad ustawieniami mieszania dzięki nowemu ustawieniu finite mode.

V-Ray 6 dla 3ds Max – Szybsze czasy UI draw

faster-ui-v-ray6-3dsmax

Uzyskaj płynniejsze działanie podczas pracy z cieniowaniem. Interfejs materiałów i tekstur V-Ray ma teraz znacznie krótszy czas ładowania.

V-Ray 6 dla 3ds Max – Wybór światła Light Mix

light-mix-v-ray6-3dsmax

Łatwy dostęp do świateł sceny z opcją ich wyboru bezpośrednio z interfejsu Light Mix.

button_kup-v-ray

Kontakt handlowy:
Artur Siłuch
mobile: 606 432 656
@: artur.siluch@procad.pl

Zamknij