| | |Menu główne

Szkolenia grupowe dla studentów – teraz już od 369 zł!

Masz legitymację studencką albo jesteś uczniem? Skorzystaj z okazji i uczestnictwa w szkoleniu po promocyjnej cenie – już od 369 zł za osobę!

Oferta skierowana jest do zorganizowanych grup co najmniej 12-osobowych, które są osobami uczącymi się i oferuje możliwość ustalenia indywidualnego rodzaju oraz terminu szkolenia. Oferujemy szkolenia w trybie stacjonarnym lub całkowicie online. Nasza oferta promocyjna w zakresie kursu stacjonarnego przewiduje możliwość realizacji kursu w salach szkoleniowych PROCAD lub innym miejscu wskazanym przez studentów, ale w lokalizacji, gdzie posiadamy oddziały regionalne. W przypadku sali organizowanej przez uczestników jej koszty leżą po stronie kursantów.

Szkolenia objęte ofertą promocyjną:

Każdy uczestnik na zakończenie szkolenia CAD uzyska Międzynarodowy Certyfikat CAD firmy Autodesk (wystawiany w języku angielskim). Promocja jest skierowana do uczniów i studentów z ważną legitymacją.
W przypadku zgłoszeń indywidualnych na szkolenia otwarte organizowane w oddziałach regionalnych PROCAD SA obowiązuje cena 555 zł brutto za osobę.
Terminy szkoleń otwartych dostępne są w terminarzu na stronie www.procad.pl/szkolenia
Osoby zainteresowane prosimy o przysłanie zgłoszenia z naszej strony www lub kontakt z Działem Szkoleń.


Kontakt:
Tel. 801 081 101 / 22 201 91 56
e-mail: szkolenia@procad.pl

Zamknij