Ponowne wykorzystanie istniejących danych projektowych dzięki Vault Professional

PROCAD SA

Inżynierowie często muszą tworzyć nowe projekty na bazie istniejących danych. To może prowadzić do powstawania duplikatów plików, dezorganizacji i trudności w zarządzaniu danymi. Brak efektywnego narzędzia do kopiowania i ponownego wykorzystania istniejących złożeń i plików projektowych może przysparzać wielu problemów.

W odpowiedzi na to zapotrzebowanie firma Autodesk w aplikacji Vault Professional wprowadziła narzędzie o nazwie “Kopiuj Model”.

Narzędzie “Kopiuj Model” w Autodesk Vault Professional umożliwia szybkie i sprawne wykorzystanie już istniejących danych projektowych.

Proces jest prosty:

  • wybieramy złożenie, które chcemy skopiować, a następnie decydujemy, co z nim zrobić.
  • możemy skopiować całą gałąź projektu lub pojedyncze pliki, zachowując dostęp do dokumentacji płaskiej.
  • podczas kopiowania wybieramy nową lokalizację dla plików i decydujemy, które z nich mają być użyte ponownie, a które wykluczone z kopiowania.
  • istnieje także opcja zastępowania plików, automatycznego uzupełniania właściwości oraz stosowania automatycznego nazewnictwa dla nowych plików

Korzyści ze stosowania narzędzia Kopiuj Model w Vault Professional:

Podsumowując, narzędzie “Kopiuj Model” pozwala inżynierom efektywnie zarządzać danymi projektowymi, unikając duplikacji plików i ułatwiając proces tworzenia nowych projektów, a efektem kopiowania jest nowy zestaw danych projektowych, którym możemy swobodnie zarządzać. Narzędzie działa bardzo sprawnie i bardzo szybko i nawet początkujący użytkownik aplikacji będzie w stanie sobie z nim świetnie poradzić.

Potrzebujesz wsparcia w lepszym zarządzaniu danymi projektowymi? Myślisz o wdrożeniu rozwiązania PDM | Vault?

Skontaktuj się z nami:

Gratulacje! Zgłoszenie zostało wysłane

Dziękujemy za wypełnienie formularza. Wkórtce nasz pracownik skontaktuje się z Tobą. 

Informacje o Tobie

Rozwiązania dla Przemysłu:

Dbamy o Twoją prywatność.

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Więcej informacji znajdziesz w Polityka prywatności.