| | |Menu główne

Maya LT

Oprogramowanie Autodesk Maya LT  to narzędzie do modelowania 3D i animacji zaprojektowane dla niezależnych twórców i projektantów gier mobilnych. Autodesk w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku z branży gier niezależnych, udostępnił swoim klientom profesjonalne narzędzie w bardzo przystępnej cenie.

Maya LT umożliwia niezależnym twórcom modelowanie, oświetlanie i animowanie postaci 3D i rekwizytów oraz pracę w środowisku PC, stron internetowych i gier mobilnych. Dzięki wsparciu technologii Microsoft DirectX 11 program pomaga twórcom podglądać tworzone obiekty tak jak będą one widoczne w grze. Wraz z możliwością pieczenia tekstur na bazie gęstej geometrii (high poly) celem ich wykorzystania na geometrii niskiej gęstości (low-poly) oraz narzędziom umożliwiającym redukcję siatki, Maya LT została zaprojektowana tak aby pomagać użytkownikom w efektywnym tworzeniu elementów pasujących do szerokiego zakresu urządzeń mobilnych.


Projektanci mogą wykorzystać mechanizm Autodesk FBX, do dwustronnej wymiany danych z silnikami gier komputerowych. Dzięki łatwej nawigacji po interfejsie, szczegółowym instrukcjom wideo i rozbudowanej dokumentacji, Maya LT stanowi idealny wybór dla artystów na różnych poziomach zaawansowania

Zobacz video o produkcie:

maya_lt_overview

Kontakt handlowy:
Artur Siłuch
t: 22 379 74 58
@: artur.siluch@procad.pl

Chcesz być na bieżąco z tematami branży Media & Entertainment – odwiedź i polub nasz profil na facebooku

Zamknij