| | |Menu główne
autodesk-maya-1

Cennik, licencjaAutodesk Maya

Autodesk Maya

to najlepsze oprogramowanie do animacji, modelowania i renderowania 3D. Klienci z branży produkcyjnej, architektonicznej, budowlanej, budowlanej oraz medialnej i rozrywkowej korzystają z oprogramowania Autodesk Maya do projektowania, wizualizacji i symulacji swoich pomysłów, zanim zostaną one zbudowane lub stworzone. Zakup subskrypcji to odpowiednia opcja dla klientów, którzy potrzebują stałego dostępu do programu grafiki komputerowej.

Autodesk Maya 2023 – subskrypcja i zakup licencji

Posiadamy ofertę składającą się z kilku pakietów. Klienci mogą wybrać roczną subskrypcję lub zakupić trzyletnią licencję na oprogramowanie. Ponadto, klienci mają możliwość zakupu rocznego, dwu- lub trzyletnie odnowienia – jako wariant, na który decydują się klienci ze brak konieczności wprowadzania zmian. Staramy się, aby ceny pakietów utrzymywały się na satysfakcjonującym dla naszych klientów poziomie.

 

Autodesk Maya 2023 – licencja i cena

 

Ceny licencji zaczynają się już od kwoty 8 668,60 zł netto. Warto zastanowić się nad subskrybowaniem licencji, co pozwoli nam zaoszczędzić ok. 5%. Autodesk Maya to niewątpliwie oprogramowanie, które w przystępnej cenie pozwoli nam korzystać z dobrze znanego interfejsu użytkownika i sposobu pracy. Zachęcamy zapoznać się z naszym cennikiem i dołączenie do grona zadowolonych klientów.

 

Licencja czasowa – 1 rok

Maya 2023 Commercial New Single-user ELD Annual Subscription

Licencja czasowa – 3 lata

Maya 2023 Commercial New Single-user ELD 3-Year Subscription

Autodesk Maya + V-ray

Licencja czasowa – 1 rok

Autodesk Maya + V-Ray

Produkt dostępny w ramach licencji Flex

Licencje Flex to najlepsze rozwiązanie dla firm, które sporadycznie wykorzystują licencje Autodesk, np. przez dzień lub dwa w miesiącu. Pozwala zoptymalizować koszty i płacić tylko za to, z czego korzystasz.

Poznaj szczegóły licencji Flex
Zamknij