| | |Menu główne

CennikAutodesk SketchUp Pro

Na co dzień korzystają z niego architekci, inżynierowie i projektanci z całego świata. SketchUp Pro to obecnie najpopularniejszy program do modelowania 3D dla profesjonalistów, ale i amatorów. Intuicyjna obsługa, wygodny interfejs, nieskończenie wiele możliwości projektowania sprawiły, że jest on niezastąpiony w pracy.

Program SketchUp Pro – licencja i cena

Nasi klienci mogą z łatwością dopasować pakiet z oprogramowaniem i jego cenę do własnych potrzeb. Proponujemy zakup licencji na rok, dwa lub trzy w wersji podstawowej bądź rozszerzonej. Bardziej rozbudowane moduły zawierają pendrive instalacyjny programu oraz podręcznik użytkownika.

SketchUp Pro – ile kosztuje? Odpowiedź na to pytanie zależy przede wszystkim od tego, na jaki okres chcemy wykupić licencję. Najmniej zapłacimy za roczny dostęp do oprogramowania, najwięcej za trzyletnią możliwość korzystania z narzędzi do projektowania. Bardziej szczegółowe informacje na temat kosztów poznacie, przeglądając cennik zamieszczony na naszej stronie internetowej.

Pracując na oprogramowaniu szybko przekonacie się, że choć modelowanie trójwymiarowe jest trudnym zadaniem, przy użyciu odpowiednich narzędzi zarządzanie projektami nie musi być takie skomplikowane. Poznajcie lepiej rozwiązania cieszące się uznaniem użytkowników na całym świecie.

Licencja czasowa – 1 rok

SketchUp Pro EN/GB (1 rok) Licencja komercyjna, ważna 1 rok, licencjonowanie online

SketchUp Pro EN/GB BOX (1 rok) Licencja komercyjna, ważna 1 rok, licencjonowanie online. Produkt zawiera pendrive instalacyjny programu oraz podręcznik użytkownika.

SketchUp Pro PL (1 rok) Licencja komercyjna, ważna 1 rok, licencjonowanie online

SketchUp Pro PL BOX (1 rok) Licencja komercyjna, ważna 1 rok, licencjonowanie online. Produkt zawiera pendrive instalacyjny programu oraz podręcznik użytkownika.

Zamknij