| | |Menu główne

Co nowego

Bardziej inteligentne przekroje

Nazwane przekroje – tak jak komponenety, płaszczyzny przekrojów posiadają nazwy i symbole, dzięki czemu łatwo je odnaleźć, uporządkowac czy edytować. Dotarcie do przekrojów oraz zarządzanie nimi jest teraz bezproblemowe.

SketchUp Pro 2018 named_sections

Wypełnione przekroje – to nowość w SketchUp. Z okna dialogowego styli, wybierz kolor dla wypełnień i dodawaj do szablonów.

SketchUp Pro 2018 filled_section_cuts

Szybkie przekroje – SketchUp wprowadził ulepszenie dla modeli, w których zastosowano płaszczyzny przekrojów. Dzięki niemu duża ilość geometrii zostaje ukryta. Im więcej geometrii ukryjesz tym więcej zyskasz!

SketchUp Pro 2018 fast_sections

Twórz lepsze rysunki

Skalowane rysowanie – musisz dodać linie, których nie ma w Twoim modelu? Utwórz skalowany rysunek w LayOut i szkicuj po modelu 3D. Albo utwórz szczegółowy rysunek i skaluj go bezpośrednio w LayOut.

SketchUp Pro 2018 scaled_vector_drawing

Importer DWG – Importuj pliki DWG do LayOut, a znajdziesz tam ilustracje już zeskalowane do rozmiaru papieru. teraz projekty SketchUp mogą współistnieć na równi z rysunkami tworzonymi w formacie CAD oraz korzystać ze wszystkich bibliotek z plikami DWG.

SketchUp Pro 2018 dwg_import

Lepsze rysowanie – Nakładanie, żłobienia, łuki, szeregi i wiele innych: LayOut poradzi sobie jeszcze lepiej ze wszystkim czego potrzebujesz do szczegółowych rysunków lub pięknych ilustracji wykonanych w skali.

SketchUp Pro 2018 drawing_better

Używasz BIM?

Zaawansowane atrybuty – teraz w SketchUp do komponentów możesz przypisywać zaawansowane atrybuty, np. cenę, rozmiar, adres URL, typ, status czy właściciela. Z łatwością wyposażysz projekty w przydatne informacje.

SketchUp Pro 2018 advanced_attributes

Zbiorcze raporty – wygenerowany raport będzie teraz zawierał dane komponenetów, będziesz więc mógł konfigurować raporty, aby podsumowywać poszczególne części czy ilości w swoich spisach i listach, a także tworzyć bardziej przybliżone założenia, poprzez sumowanie cen za pośrednictwem warstw.

SketchUp Pro 2018 aggregated_reports

Importowanie/Eksportowanie IFC – BIM działa najlepiej, gdy informacje przemieszczają się swobodnie pomiędzy aplikacjami. Możesz polegać na IFC w SketchUp, który przetransferuje przypisane cechy i sprawnie wmanewruje je w projekt.

SketchUp Pro 2018 ifc_import_export
Kup SketchUp

Kontakt handlowy:
Artur Siłuch
t: 22 37 97 458
mobile: 606 432 656
@: artur.siluch@procad.pl

Chcesz być na bieżąco z tematami branży Media & Entertainment – odwiedź i polub nasz profil na facebooku

 

Zamknij