| | |Menu główne

SketchUp Viewer

SketchUp Viewer – Praca w drodze

Dziś praca nie dzieje się tylko w biurze. Akceptuj zmiany, współpracuj na odległość i wypełniaj zadania współczesnego świata.

SketchUp Viewer – Poznaj swoje projekty

Narysowałeś budynek. Ale czy widziałeś go z każdej perspektywy? Wejdź do środka swojego projektu za pośrednictwem aplikacji AR/VR Viewer i rozwiąż problemy zanim rozpocznie się budowa.

SketchUp Viewer – Prezentuj swoje projekty

Wizualne projekty zasługują na wizualne objaśnienia. Pokaż zainteresowanym swoje pomysły i wyzwania oraz zbierz komentarze zwrotne za pośrednictwem komputera, telefonu lub w rzeczywistości mieszanej.

  • SketchUp Viewer dla urządzeń mobilnych – przeglądarka dla urządzeń mobilnych z systemami operacyjnymi iOS/Android. Pozwala otwierać projekty przygotowane w SketchUp oraz 3D Warehouse, Trimble Connect i innych dysków w chmurze. Posiada funkcjonalność AR – rzeczywistości rozszerzonej i scalanie modeli 3D z kontekstem świata rzeczywistego.
  • SketchUp Viewer dla XR (VR/MR) – przeglądarka projektów SketchUp przeznaczona dla urządzeń rzeczywistości mieszanej MR (Microsoft Holo Lens) oraz wirtualnej VR (Oculus Rift i HTC Vive).
  • SketchUp Viewer for Desktop – wykonałeś swoją pracę w SketchUp, ale interesanci chcą tylko obejrzeć model. Użyj SketchUp Viewer for Desktop aby podzielić się swoim dziełem z innymi, niezależnie od tego czy mają dostęp do SketchUp czy nie.
Kup SketchUp

Kontakt handlowy:
Artur Siłuch
t: 22 37 97 458
mobile: 606 432 656
@: artur.siluch@procad.pl

Zamknij