| | |Menu główne

Trimble Connect

Trimble Connect to platforma do przechowywania i współpracy w chmurze dostępna za pośrednictwem urządzeń stacjonarnych, mobilnych, internetowych i rzeczywistości mieszanej. Pozwala użytkownikom udostępniać i uzyskiwać dostęp do informacji o projekcie w dowolnym miejscu za pomocą narzędzi do współpracy, w tym oznaczania 3D, przypisywania zadań i sprawdzania konfliktów.

Trimble Connect – Możliwości

Odkryj, w jaki sposób możesz poprawić swoją pracę, zapewniając skoordynowane informacje o budowie dla wszystkich, w całym cyklu życia projektu – umożliwiając wszystkim zainteresowanym stronom udostępnianie, przeglądanie, koordynowanie i komentowanie modeli budynków bogatych w dane. Wszystko w czasie rzeczywistym.

Trimble Connect – Dane

Nieprawidłowe rozpowszechnianie dokumentów budowlanych może często skutkować użyciem przestarzałych wersji, niekompletnych zestawów danych i błędnej interpretacji. Trimble Connect zapewnia jedno, właściwe źródło – umożliwiając wyeliminowanie przeróbek i kosztownych problemów z łańcuchem dostaw poprzez przechowywanie, organizowanie i udostępnianie danych w bezpiecznym rozwiązaniu chmurowym.

Trimble Connect – Projekt

Utrzymuj projekty na czas oraz budżet, łącząc procesy projektowania i budowy. To łatwe w użyciu narzędzie do współpracy integruje się z wieloma wewnętrznymi i zewnętrznymi rozszerzeniami, dzięki czemu możesz zbierać, analizować i wchodzić w interakcje z wielowymiarowymi rysunkami i modelami – bez konieczności otwierania wielu aplikacji.

Trimble Connect – Zespoły

Usprawnij współpracę i zwiększ wydajność operacyjną, utrzymując zespół w kontakcie. Umożliwiając wszystkim uczestnikom projektu dostęp, udostępnianie, przeglądanie i komentowanie modeli budynków bogatych w dane, w czasie rzeczywistym, można przyspieszyć proces zarządzania BIM i wyeliminować wiele żmudnych zadań i czasochłonnych spotkań koordynacyjnych, które często powodują opóźnienia.

Kup SketchUp

Kontakt handlowy:
Artur Siłuch
t: 22 37 97 458
mobile: 606 432 656
@: artur.siluch@procad.pl

Zamknij