| | |Menu główne
forest-pack-7-lights-banner

Forest Pack i RailClone współpracuje z 3ds Max 2022!

Zgodność z programem 3ds Max 2022

Jeśli jesteś użytkownikiem, który nie może się doczekać wypróbowania nowych funkcji programu 3ds Max 2022, ale martwisz się o wsparcie ze strony swojego ulubionego plugin-u, to już nie musisz się martwić!
iToo Software poinformowało, że Forest Pack 7 i RailClone obsługują teraz najnowszą wersję programu 3ds Max 2022, więc nie ma wymówki, aby nie jej nie testować. Możesz pobrać aktualizacje dla obu wtyczek z panelu użytkownika na stronie producenta.

forest-pack-7-banner-horizontal

Forest Pack 7: Zobacz światło!

Pytaliście, a iToo Software słuchał – Forest Pack 7 jest już dostępny z całą gamą funkcji i aktualizacji, które umacniają jego reputację, jako najpotężniejszego i najbardziej elastycznego narzędzia rozpraszającego na rynku.
Niezależnie od tego, czy pracujesz z rendererami offline, czy silnikami działającymi w czasie rzeczywistym, Forest Pack 7 pozostaje złotym środkiem w rozpraszaniu i układzie scen dla 3ds Max.

W tym wydaniu producent skupił się na znacznym rozszerzeniu wszechstronności Forest Pack 7, zaczynając od dodania możliwości rozpraszania prawie każdego typu obiektu. Po raz pierwszy w historii możliwe jest teraz rozpraszanie światła za pomocą dowolnego z potężnych trybów dystrybucji pakietu Forest Pack i narzędzi do randomizacji.

Nowa wersja dodaje również obsługę w czasie rzeczywistym z nowym eksporterem wersji beta dla Unity, a także obsługę Chaos Vantage i Unreal Engine przez Datasmith. iTooSoftware starał się poprawić zgodność funkcji między istniejącymi obsługiwanymi mechanizmami renderującymi, a teraz dodatkowo użytkownicy Corona mogą korzystać z nieocenionych trybów animacji Forest Pack. API również zostało zaktualizowane, więc spodziewajcie się, że inne renderery pójdą w jego ślady w przyszłości.

Całkowicie przepisana przeglądarka biblioteki sprawia, że ​​wyszukiwanie i używanie zasobów staje się przyjemnością. Najważniejszym elementem aktualizacji jest nowa opcja dodawania obiektu jednym kliknięciem, służąca do dodawania wybranych zasobów w scenie do kolekcji.

Mówiąc o zasobach, materiały korygujące kolory, które pochodzą z różnych źródeł, właśnie stały się znacznie łatwiejsze dzięki nowym narzędziom, które pozwalają szybko dostosować odcień, nasycenie i wartość całych rozproszeń, a nawet ograniczyć zmienione kolory na podstawie ich odcienia.

Inne nowe funkcje obejmują ulepszony tryb odniesienia dystrybucji, który pozwala na rozproszenie wielu elementów na poligonie, obsługę przejść renderowania g-buffer w V-Ray, ulepszenia ułatwiające dodawanie obiektów rozproszonych do listy przedmiotów, tryb Solo w panelu modyfikatorów, który powoduje, że w danym momencie otwarte jest tylko jedno ustawienie, elementy są teraz wyrównane do splajnu oraz wiele więcej.

Oprócz nowych funkcji Forest Pack 7 dodaje również nową zawartość. Dołączone są dwie zupełnie nowe biblioteki, co daje łącznie 15 kolekcji, obejmujących ponad 430 indywidualnych ustawień wstępnych i zasobów. Jak zawsze, biblioteki te są w rzeczywistości uwzględnione bezpłatnie. Zakup bibliotek osobno prawie na pewno kosztowałoby kilka razy więcej niż cena wtyczki!

Forest Pack 7 lights

Kontakt handlowy:
Artur Siłuch
mobile: 606 432 656
@: artur.siluch@procad.pl

Chcesz być na bieżąco z tematami branży Media & Entertainment – odwiedź i polub nasz profil na facebooku

Zamknij