Model Base Definition w Autodesk Inventor Professional – Warsztat Inżyniera Odc. 1

PROCAD SA

Przygotowanie dokumentacji warsztatowej i jej rozdystrybuowanie w zakładzie produkcyjnym, a następnie wycofanie nieaktualnych rysunków lub zarządzanie rewizjami, w znacznym stopniu angażuje pracowników działów przygotowania produkcji.

Zapraszamy na pierwszy odcinek Warsztatu Inżyniera, z którego dowiesz się jak z wykorzystaniem technologii Model Based Definition, dostępnej w programie Inventor, możliwe jest kompletne opisanie produktu bezpośrednio na modelu 3D. Następnie z wykorzystaniem skojarzonych widoków z rzutniami zapisanymi w arkuszach szablonu, szybkie utworzenie lub zaktualizowanie rysunku 2D.

Jeżeli poszukujemy większych korzyści, to rezygnujemy z dokumentacji papierowej na rzecz formatu cyfrowego PDF 3D i/lub zarzadzania dokumentacją w systemach PDM. Forma cyfrowa z opisem MBD jest wówczas dostępna natychmiast po utworzeniu lub zmianie dla wszystkich dyscyplin inżynierskich i administracyjnych w danej organizacji biznesowej.

Masz pytania dotyczące przedstawionych zagadnień, chcesz dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z nami
mechanika@procad.pl / 58 739 68 00 lub 22 201 91 56

Dbamy o Twoją prywatność.

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Więcej informacji znajdziesz w Polityka prywatności.