| | |Menu główne

SketchBook

To narzędzie jest doskonale znane wielu grafikom i artystom, którzy swoje projekty realizują online. Autodesk SketchBook Pro jest profesjonalnym oprogramowaniem, dzięki któremu użytkownicy mogą tworzyć bez żadnych ograniczeń. Zaawansowane funkcje, intuicyjna obsługa oraz zaawansowane rozwiązania sprawią, że dołączycie do kreatywnej społeczności i tak jak pozostali użytkownicy, będziecie realizować najśmielsze wizje na ekranie.

Autodesk Sketchbook Pro – co to jest i czy potrzebna nam będzie instrukcja?

Już o tym wspomnieliśmy, ale warto podkreślić raz jeszcze, że jest to profesjonalne oprogramowanie do szkicowania, projektowania koncepcyjnego i iteracyjnego komponowania obrazów. Potężne i zaawansowane narzędzia można wykorzystać w pracy na systemach Windows oraz Mac. Autodesk Sketchbook Pro jest na tyle intuicyjnym programem, że na ogół użytkownicy nie potrzebują żadnej instrukcji. Zamiast tego sami często odkrywają funkcje i możliwości systemu, który jest niezastąpiony w trakcie projektowania.

Autodesk Sketchbook Pro – instrukcja

Jeśli będziecie mieć poczucie, że nie wykorzystujecie w pełni potencjału proponowanych przez nas rozwiązań online, zajrzyjcie do naszej bazy wiedzy lub skontaktujcie się z nami. Z chęcią przekażemy Wam wskazówki i instrukcje, dzięki którym korzystanie z oprogramowania stanie się jeszcze łatwiejsze i przyniesie lepsze efekty. Poznajcie lepiej system służący do tworzenia imponującej grafiki, wizualizacji oraz rysunków i cieszcie się multum nowych możliwości.

Jaka wersja jest odpowiednia dla Ciebie  ?

SketchBook Membership

TRY AND BUY

Sketch, draw, and paint on any platform with automatic upgrades. Choose Starter, Essentials, or Pro tiers for free and paid monthly options.

SketchBook Pro

FOR BUSINESSES

Available with Maintenance Subscription and network license management for enterprise deployment.
SketchBook Pro

FOR INDIVIDUALS

Access the 2016 SketchBook Pro desktop features for drawing, painting, or sketching on Windows or Mac.

Kontakt handlowy:
Artur Siłuch
t: 22 37 97 458
mobile: 606 432 656
@: artur.siluch@procad.pl

Chcesz być na bieżąco z tematami branży Media & Entertainment – odwiedź i polub nasz profil na facebooku

Zamknij