| | |Menu główne

Autodesk Vehicle Tracking

Autodesk Vehicle Tracking to oprogramowanie do analizowania ścieżki przejazdu pojazdów. Umożliwia inżynierom, projektantom, planistom i architektom opracowującym swoje projekty na ocenę ruchu pojazdów oraz oszacowanie potrzebnego miejsca do bezpiecznego wykonania manewrów na skrzyżowaniach, placach, parkingach, garażach, itp. Aplikacja współpracuje ze środowiskiem AutoCAD (AutoCAD®, Autodesk® AutoCAD® Civil 3D®, Autodesk® AutoCAD® Architecture, Autodesk® AutoCAD® Plant 3D, Autodesk® AutoCAD® Map 3D, and Autodesk® AutoCAD® Utility Design).
Autodesk Vehicle Tracking to rzecz niezbędna przy projektowaniu drogowym. Do tej pory oprogramowanie zbierające bardzo dobre opinie użytkowników można było kupić pod nazwą AutoTrack jako nakładkę na AutoCAD lub AutoCAD Civil 3D.

Integracja planowania i projektowania w środowisku AutoCAD
Oceń przewidywalny ruch pojazdów samochodowych i lekkich pojazdów szynowych na parkingach i skrzyżowaniach poprzez narzędzia analizy i symulacji ruchu z wykorzystaniem narzędzi, które są zintegrowane ze środowiskiem AutoCAD. Połącz analizę i proces projektowania – przy analizach Vehicle Tracking można pod uwagę wziąć czynniki, takie jak np. bezpieczna linia widoczności. Wszystkie analizy odbywają się w prosty i interaktywny sposób.

Prędkość i procesy planowania projektu
Optymalizuj projekt w krótszym czasie wykorzystując interaktywne operacje (np. przejazd pojazdu) w czasie rzeczywistym Przyspiesz wstępną fazę projektu z wykorzystaniem łatwej w użyciu symulacji oraz narzędzi „drag-and-drop”. Stwórz ścieżkę przejazdu pojazdu, która może być zapisana do dalszego etapu projektu, redukując ilość poprawek w projekcie.
Szybciej oceniaj alternatywne modele 3D projektu oraz optymalizuj model
Szybko i łatwo badaj alternatywne rozwiązania projektowe z przedstawieniem wielu opcji trasy przejazdu, które automatycznie dostosowują się do dynamicznego modelu 3D w programie AutoCAD Civil 3D. Oceń bezpieczeństwo i zgodności norm w projektach parkingów, zapewnij bezpieczny dostęp pojazdom uprzywilejowanym, ponadnormatywnym i technicznym, zaprojektuj odpowiedni dostęp do rozładunku pojazdów i bezpieczne miejsce na placu manewrowym.

UWAGA – od wersji 2018 program Vehicle Tracking jest częścią Kolekcji AEC i nie jest dostępny jako samodzielna aplikacja. Więcej szczegółów: https://www.procad.pl/autodesk-aec-collection/

06 02 07 03

Wymagania systemowe Vehicle Tracking:

Ponieważ Autodesk Vehicle Tracking jest aplikacją działającą z Autocad lub programami bazującymi na Autocad, wymagania systemowe są identyczne jak dla wymienionych aplikacji.

Zamknij