| | |Menu główne
zaslepka

Autodesk Viewer

Projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań to dla branży budowlanej fundament działania i klucz do sukcesu. Mając to na uwadze proponujemy oprogramowanie, dzięki któremu realizacja planów i inwestycji szybciej wkroczy w fazę realizacji. Autodesk 3D Viewer to nasza propozycja dla przedstawicieli sektora budowlanego i najlepsze wsparcie, jakie możemy oferować partnerom.

Profesjonalne oprogramowanie dla budownictwa

Autodesk Viewer 3D umożliwia przeglądanie i dzielenie się projektami z poziomu przeglądarki internetowej. Wygodne rozwiązanie ułatwia wykonywanie pracy w formie zdalnej i komunikowanie się ze współpracownikami poprzez narzędzia online. Oprogramowanie zaprojektowane z myślą o potrzebach branży budowlanej obsługuje różnego rodzaju pliki: 2D i 3D, w tym DWG, STEP, DWF, RVT czy SolidWorks.

Autodesk 3D Viewer to intuicyjne i łatwe w obsłudze narzędzia do rysowania, a także opisywania. Projekty wykonane w programie są precyzyjne i czytelne, a klienci bardzo cenią funkcjonalny system, dzięki któremu ich praca staje się bardziej komfortowa.

Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi profesjonalnymi programami dla sektora budowlanego. Część klientów może być zainteresowana także naszymi pozostałymi propozycjami, czyli systemami Revit, Civil 3D czy Robot Structural Analysis.

Przeglądaj i dziel się projektami łatwo i bezpłatnie

Przeglądaj pliki w natywnych formatach całkowicie bezpłatnie z poziomu przeglądarki internetowej.

Uzyskaj szybko informacje zwrotne, dzięki prostym w obsłudze oznaczeniom.

Przeglądaj pliki na dowolnym urządzeniu.

Oficjalna strona produktu:


https://viewer.autodesk.com/

Zamknij