| | |Menu główne

Render Legion i Corona dołącza do rodziny Chaos Group

Chaos Group łaczy siły z Render Legion, twórcami Corona Render!

Piątek, 25 sierpnia 2017 roku, tego dnia podczas odbywającej się w Wiedniu Konferencji d2 Vienna 2017 dowiedzieliśmy się, że dwie kluczowe grupy przemysłu CG (V-Ray i Corona Renderer) bedą od tej pory opracowywane i rozwijane przez pojedyncze przedsiębiorstwo /Chaos Group/.

CORONA + V-RAY

CORONA + V-RAY

Najważniejszą rzeczą, o której powinniśmy wiedzieć i pamiętać, jest informacja, że zarówno Corona i V-Ray dalej będą dostępne! Oba silniki renderujące nadal będą opracowywane w sposób niezależny przez te same zespoły, którym zaufaliście. Teraz obie strony będą mogły dzielić się pomysłami, badaniami naukowymi i technologiami, w celu tworzenia najlepszych silników renderujących.

Rezultat 13-miesięcznych rozmów zapoczątkowanych przez Render Legion

Zgodnie z oficjalnymi pinformacjami, transakcja została zainicjowana przez samą firmę Render Legion.
W pewnym momencie twojego życia, jako rodzica, zdajesz sobie sprawę, że nie możesz dać dziecku wszystkiego, czego potrzebuje i chcesz, aby inni pomogli Ci w rozwoju dziecka.
Poszukiwaliśmy strategicznego partnera, który chciałby nam pomóc rozwijać i kto ma tę samą wizję. Grupa Chaos mogła zaoferować nam… zasoby i wiedzę, aby osiągnąć nasze cele.

Chociaż Corona nadal będzie rozwijana przez ten sam główny sztab ludzi, Render Legion mówi, że przy wsparciu Grupy Chaos, spodziewa się, że w ciągu najbliższych 12 miesięcy „uda się podwoić zespół ds. Rozwoju.”

Brak bezpośrednich zmian cen produktów, licencjonowania lub wsparcia

W najbliższej perspektywie szykuje się niewiele zmian w sprzedaży lub marketingu.

Render Legion potwierdził, że cena Corona Renderer pozostanie niezmieniona, a jego model wynajmu FairSaaS, który pozwala użytkownikom na anulowanie subskrypcji w każdej chwili, bez kary pieniężnej, zostanie zachowany.

Obecnie funkcjonujące fora, strona internetowa oraz wsparcie dla produktów pozostaną bez zmian.

Hotový podkreślił również, że „nie będziemy grać w szachy z programistami z obu firm, ponieważ zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest utrzymanie dobrze funkcjonujących zespołów, pracujących na własnych warunkach.”

Odwiedź stronę Chaos Group, aby przeczytać oficjalne oświadczenie.

oficjalne oświadczenie na stronie www producenta

Chcesz być na bieżąco z tematami branży Media & Entertainment – odwiedź i polub nasz profil na facebooku

Zamknij